plen

Oferta

Imprezy okolicznościowe

Niezapomniana impreza w scenerii pola golfowego na malowniczych terenach Kaszub!
Zorganizujemy wyjątkowe imieniny, urodziny, rocznice, chrzciny, spotkania w gronie przyjaciół, wieczory panieńskie i kawalerskie, a wszystko to połączone z akademią lub instruktarzem golfa.

 

Na terenie naszego obiektu znajduje się Restauracja RODA. Doskonałe menu to jej bezkompromisowy priorytet! Karta zawiera ciekawe smaki świata oraz tradycyjne, kaszubskie specjały. Szef Kuchni dba o jej sezonowość, co cieszy koneserów odkrywania kulinarnych specjałów. Roda to trzy sale: restauracyjna (120m2) i eventowa (160m2) z widokiem na pole golfowe oraz antresola (80 m2).

 

Przykładowe programy spotkań z golfem podczas wizyty w restauracji Roda:

 

1. Lekcja pokazowa z instruktażem gry w golfa  (max do 20 osób)

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się, czym jest golf? Poznać zasady panujące na polu i obiektach treningowych? Spróbować zagrać na Driving Range? To ta forma szkolenia jest dla Was.

Zapraszamy na godzinne spotkanie z instruktorem golfa na obiektach treningowych.
W pierwszej części instruktor opowie o zasadach, regułach gry i zapozna Państwa ze sprzętem golfowym. Później udacie się na Driving Range (strzelnicę golfową). Trener przeprowadzi krótkie szkolenie. Tym samym rozpoczniemy część praktyczną, podczas której, każdy z Państwa będzie samodzielnie uderzał piłeczki.

Czas szkolenia: 60 minut

Oferta obejmuje:
- Szkolenie przez jednego instruktora,
- rezerwacja miejsc na Driving Range,
- wypożyczenie sprzętu i piłek do gry.

 

Koszt: 600 - 900zł PLN

Imprezy okolicznościowe z Golfem
Imprezy okolicznościowe z Golfem

 

2. Akademia Golfa

Akademia to forma wydłużonego szkolenia, podczas którego instruktorzy zapoznają Państwa z regułami, zasadami oraz sprzętem golfowym. Następnie zabiorą Gości na pole golfowe (wybrany dołek) prezentując swoją grę. Po części wprowadzającej dokonają podziału na grupy, gdzie na różnych obiektach poznacie Państwo podstawowe rodzaje uderzeń. Tym samym każdy z uczestników szkolenia będzie miał możliwość dowiedzieć się w praktyce czym jest golf. Naukę gry w golfa uatrakcyjnią drobne konkursy.

 

Przykładowy program: (grupa do 20 osób)

Godzina 12:00 Przywitanie uczestników przez instruktorów, omówienie zasad oraz etykiety gry w golfa. Prezentacja gry na polu –wspólny spacer po wybranym dołku.

 

Godzina 12.45 Nauka gry w golfa. Zajęcia odbywają się na obiektach treningowych: Putting Green i Driving Range (strzelnica golfowa).

Podział uczestników na dwie grupy:

I grupa – mini golf – trenujemy uderzenie bezpośrednio do dołka

II grupa – swing – nauka zamachu golfowego na strzelnicy golfowej

 

Czas szkolenia: 120 minut

Oferta obejmuje:
- szkolenie przez dwóch instruktorów,
- rezerwację miejsc na: Driving Range i Putting Green,
- wypożyczenie sprzętu i piłek do gry,
- wejście na spacer na pole golfowe na wybrany dołek (w zależności od dostępność pola danego dnia).

 

Koszt: 1500 - 2000 PLN

 

Zapraszamy do kontaktu! Dla każdego z Państwa przygotujemy oryginalną propozycję na niezapomnianą imprezę! www.restauracjaroda.pl