Za nami pierwsze spotkanie grupowego kursu HCP - idealny dla każdego, kto chce wejść do świata golfa od podstaw.
Podczas pierwszych zajęć uczestnicy poznali najważniejsze reguly gry, wzięli udział w części teoretycznej oraz odbyli trening na najnowszych symulatorach Trackman Io Duo, dzięki którym nauka i doskonalenie techniki możliwe są niezależnie od pogody.
Świetna frekwencja oraz energia uczestników potwierdzają, że golf to sport, który daje ogromną satysfakcję już od pierwszych uderzeń.
Kurs wprowadza krok po kroku w świat golfa, pozwalając zdobywać umiejętności w komfortowych warunkach i pod okiem instruktorów.
Kolejne edycje kursu HCP planowane są na czerwiec, lipiec oraz sierpień. Na czerwcowy termin zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.
Więcej informacji oraz zapisy: 509 432 059
Wstecz