plen

Symulator gry

Sezon zimowy w Tokary GC

Posiadamy dwa symulatory do gry w golfa Full Swing Golf oraz jeden Foresight, które znajdują się w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach do gry w Domku Klubowym. Symulatory powstały z myślą o kontynuowaniu gry w golfa zimową porą . Realistyczny sposób rozgrywania poszczególnych dołków daje nam niesamowite wrażenia i zadowolenie z gry.

 

Symulator jest dedykowany wszystkim graczom niezależnie od stopnia umiejętności gry. Największe wrażenie robi na graczach początkujących. Łatwość trenowania i doskonalenia technik gry powoduje, że chcemy ciągle wracać i trenować udoskonalając swoją technikę.

Symulator gry
Symulator gry

Na symulatorze gramy z tradycyjnej maty, dodatkowe maty z dłuższym włosem odzwierciedlają grę z bunkra oraz wysokiej trawy. Wykonujemy pełen zamach i z taką samą siłą jak na polu uderzamy w piłkę. Można grać własnym lub wypożyczonym w Klubie sprzętem, przy użyciu prawdziwych piłek do gry. Zastosowany w symulatorach system czujników, zamontowanych w podłodze, ścianach i suficie odczytuje parametry lotu piłki. Uderzona piłka przechodzi przez czujniki do specjalnie zabezpieczonego ekranu, dzięki czemu wiemy wszystko o jej kierunku, odległości, prędkości, rotacji, koncie nachylenia łopatki kija podczas uderzenia.

 

Do pomocy w określeniu tych szczegółowych parametrów posiadamy najnowszą kamerę Ion 2 Vision Technology. Wszystko to stwarza idealne warunki do treningu, nauki pod okiem trenerów, a także do gry lub nawet organizacji zawodów na jednym z 38 rzeczywistych pól golfowych wgranych w pamięć symulatora. Zachęcamy też do organizacji imprez integracyjnych i dobrej zabawy podczas gry!

Korzystanie z symulatorów jest bardzo proste i intuicyjne. Zapraszamy graczy rozpoczynających swoją przygodę z golfem, jak i tych którzy w okresie zimowym chcą doskonalić wcześniej zdobyte umiejętności przy filiżance dobrej herbaty bądź posiłku z Restauracji „Roda”!

 

Golf to najpiękniejsza gra na świecie!
Symulatory czekają na Państwa w godzinach od 9.00 do 20.00

 

Serdecznie zapraszamy w sezonie zimowym 2022/2023 do:

  • indywidualnych rezerwacji, gry na jednym z pól lub treningu na Driving Range czy Chipping Greenie
  • wzięcia udziału w Zimowym Turnieju 2022/2023
  • nauki gry w golfa z naszym Trenerem PGA Polska Michałem Guzowskim, a w tym kursów na Zieloną Kartę czy lekcji doskonalących.
  • zajęciach dla Pań – Ladies’ Monday
  • juniorów na sobotnie zajęcia,
  • spędzenia czasu z przyjaciółmi na symulatorach w TGC
Symulator gry - cennik

Cennik

Rezerwacja jednorazowa

Termin PLN
Poniedziałek - Piątek godz.9:00-15:00 70.- / godzina
Poniedziałek - Piątek godz.15:00-21:00 80.- / godzina
Weekendy i święta godz. 9:00 - 21:00 90.- / godzina

 

Karnety

Termin PLN
Poniedziałek - Piątek godz.9:00-15:00 (10 gier) 630.- / 10 godzin
Poniedziałek - Piątek godz.15:00-21:00 (10 gier) 720.- / 10 godzin
Weekendy i święta godz. 9:00 - 21:00 (10 gier) 810.- / 10 godzin